ОРГАНІЗАЦІЯ ДНЯ МІСТА АБО СЕЛА

Гарний настрій – основа вдалого свята. Досить часто організація дня міста або села лягає на плечі людей, які не в змозі створити круту атмосферу та підірвати публіку. В таких випадках команда професіоналів зможе прийти на допомогу. До свята варто підходити креативно та з душею. День села – це подія, яка відбувається раз в рік, а тому місцеві жителі та їхні гості повинні отримати масу позитивних емоцій та вражень. 

оренда сцени

Оренда сцени до проведення дня міста

Сцена на колесах може стати ключовою частиною успішного проведення дня міста або дня села. Агенція “Свято громади” спеціалізується на комплексному технічному забезпеченні саме таких масштабних заходів і пропонує свої послуги оренди сцени та обладнання на прокат в будь-яких конфігураціях. 

Оренда сцени має свої очевидні переваги. По-перше, сцена на колесах немає жодних обмежень щодо локації й може дістатись навіть до найвіддаленіших регіонів. По-друге, дане обладнання забезпечить вашим гостям і глядачам хороший огляд всього, що відбувається на сцені. Навіть найвибагливіший глядач буде захоплено спостерігати за дійством якщо організувати святковий простір правильно. 

Що входить до послуг оренди розбірної сцени?

Сценічні конструкції – це цілий набір різних технічних елементів для створення повноцінного сценічного комплексу. Вони необхідні для проведення повноцінного шоу. Сюди входить і безпосередньо сама площина сцени, яка призначена для розміщення звукового обладнання, і місце для виступу музикантів і танцювальних груп, стійки і інсталяції для установки світла, екранів і декорацій. Також конструкція захистить дорогу апаратуру від негоди.

Оренда сцени від агенції “Свято громади”

Агенція “Свято громади” займається комплексним підходом організації свята та виконує монтаж та налаштування обладнання в лічені хвилини. Фахівцям агенції достатньо 90 хвилин аби організувати все необхідне. Розміщення сцени відбувається у зручному для замовника місці та з урахуванням усіх побажань. Працівники агенції займаються налаштуванням звуку, світла та усіх передбачених домовленостями спецефектів. Більше того, клієнту також додатково пропонуються послуги ведучого та артистів, які співпрацюють з агенцією та завжди готові задати правильної атмосфери святу. За бажання, можливо організувати повітряну відеозйомку з дронів.

Порядок оренди мобільної сцени

Висококваліфіковані фахівці нашої компанії готові задовольнити побажання і смаки кожного клієнта і індивідуально підійти до кожного організованого заходу. Нам під силу вирішити найскладніші технічні завдання і забезпечити всім необхідним найдосвідченішого замовника. Усі домовленості щодо оренди сцени та обладнання відбуваються заздалегідь. Нам важливо обговорити всі деталі з клієнтом аби уточнити концепцію та масштаби свята.

У домовлений день наша команда приїздить на зазначене місце, монтує сцену та необхідне обладнання. Усі роботи зазвичай тривають до 90 хвилин. Безпосередньо перед початком свята наші фахівці налаштовують необхідну техніку та перевіряють її справність. Будьте впевнені, ніщо не зіпсує ваших планів якщо ми беремось до справи. 

Протягом всього дійства за процесом спостерігатиме команда наших професіоналів, які зможуть допомогти у разі виникнення запитань та проблем у користуванні апаратурою. Опісля команда самостійно демонтує сцену та обладнання.

Технічні характеристики сцени

Мобільна сцена на день міста або день села чудовий вибір для організації вражаючого свята у Вашому місті або селі. Усі конструкції, які ми пропонуємо є безпечними та мобільними. Матеріально-технічна база агенції “Свято громади” постійно піддається оновленню і поповненню, крокуючи в ногу з часом і прогресом.

Ми пропонуємо тільки найкраще обладнання, сучасні та інноваційні підходи до звукового і світлового оформлення заходів, які відповідають вимогам найвищих міжнародних стандартів. Ми завжди готові допомогти і проконсультувати вас з питань, що стосуються проведення та організації різних урочистостей або розважальних заходів. Команда агенції постійно працює над удосконаленням якості своїх послуг, ефективно застосовує всі необхідні ресурси, покращуючи свої показники результативності.

Перелік обладнання звукового та світлового забезпечення потужністю 8 кВт. 

Ціна оренди сцени для проведення дня міста або села

Незалежно від масштабів заходу вартість оренди сцени незмінна та залежить лише від кількості робочих днів. Загальна вартість оренди на один робочий день становить 15 000 гривень без ПДВ. Важливо врахувати транспортні затрати агенції, які додаються відповідно до місця локації заходів, а саме 1 км – 8 грн. 

Додатково пропонуємо послуги прокату звукового та світлового обладнання на один 8-ми годинний робочий день. Загальна вартість в сумі становитиме 12 000 гривень без ПДВ. У цю вартість також входить монтаж та налаштування всієї апаратури.

Загальна вартість облаштування святкового простору та налаштування обладнання складатиме 27 000 гривень без ПДВ.