ПРОВЕДЕННЯ ВУЛИЧНИХ КОНЦЕРТІВ

Проведення концертів вимагає цілісного підходу до організації. Варто пам’ятати, що успіх будь-якого заходу залежить від підготовчої роботи. Перш за все потрібно враховувати особливості проведення конкурсів та виступів, актуальність для публіки та орієнтовне місцезнаходження заходу. Чітке розуміння концепції заходу допоможе уникнути непередбачуваних проблем та дозволить прорахувати кожен крок аби влаштувати масовий захід під відкритим небом на високому рівні.

оренда сцени для концерту

Оренда мобільної сцени для організації та проведення вуличних концертів, конкурсів та виступів

Пересувна сцена для вуличних концертів це безпрограшний варіант для проведення вуличних концертів, конкурсів та виступів. Перш за все вона мобільна, а отже у Вас не виникне жодних проблем з вибором місця проведення концерту. Не менш важливим фактором є надійність та безпека обладнання. Попри погодні умови та мінливість погоди ніщо не зможе завадити вашому святу, адже усе необхідне буде надійно заховано на території сцени. На додаток, у разі виникнення проблем з локацією для проведення концерту, не варто впадати у розпач, адже сцена мобільна, а отже в будь-яку хвилину зможе змінити розташування. 

Що входить до послуги оренди автомобільної сцени для концертів?

Агенція “Свято громади” пропонує широкий спектр своїх послуг в організації концертів. Безпосередньо у день проведення заходу наша команда завчасно приїздить на зазначене місце та займається монтажем. Нагадаємо, ця сцена збірно-розбірна, тож опісля закінчення концерту команда фахівців агенції проводить демонтаж сцени та орендованого обладнання.  Якщо виникне потреба, надаємо в оренду світлове та звукове обладнання. Налаштуванням усіх приладів (мікрофонів, колонок) займаються професіонали.

Порядок оренди розбірної сцени для концертів

Агенція “Свято громади” здатна втілити усі організаційні побажання клієнтів. Для цього ми заздалегідь узгоджуємо деталі з замовником та оголошуємо усі рекомендації. У домовлений день команда професіоналів доставляє сцену та конструкції і займається її монтажем. Фахівці агенції налаштовують звукове та світлове обладнання і передають клієнту готову до використання сцену. Після закінчення вуличного концерту проводиться демонтаж та вивіз обладнання.

Технічні характеристики пересувної сцени

# Назва Потужність Кількість
1. MAG Sub 18A активний сабвуфер 2400 Вт 2 шт
2. MAG NX 15A активна двохполосна система 1400 Вт 2 шт
3. RCF 4PRO 3001A активна двохполосна система 400 Вт 2 шт
4. Моніторна лінія Electro Voice 250 Вт 2 шт
5. Звукорежисерський мікшер Allen&Heath Електрична і сигнальна комутація 1 шт
6. Радіомікрофон Shure 4 шт
7. Динамічні світлові прилади 10 шт
8. Димогенератор 1 шт

Ціна оренди сцени для проведення концертів.

Вартість оренди сцени залишається незмінною незважаючи на концепцію свята. Один робочий день оренди обійдеться замовнику у суму 15 000 гривень без ПДВ. Прокат додаткового обладнання, а саме світла та звуку обійдеться у 12 000 гривень без ПДВ. Варто зазначити, що у цю суму уже входять послуги монтажу, демонтажу сцени та налаштування додаткового обладнання. Враховуючи те, що сцена мобільна, до вартості також додаються транспортні затрати у вигляді 1 км – 8 гривень.