ПРОВЕДЕННЯ ПОЛІТИЧНОЇ АГІТАЦІЇ

Політичні заходи мають свою специфіку проведення та потребують певної концепції. Основна мета таких заходів – залучення максимальної кількості електорату. Очевидно, бесідою тет-а-тет не обійтись, а найкращий спосіб комунікації з сотнями або ж тисячами людей вимагає професійного та надійного обладнання. За лічені хвилини та без зайвої метушні, модульна сцена для агітації до Ваших послуг. 

оренда сцени для політичної агітації

Оренда сцени для проведення політичної агітації 

Організація та проведення політичної агітації передбачає підбір індивідуального формату, завдань та частої зміни локації. Агенція “Свято громади” пропонує послуги оренди автосцени для задоволення цих потреб. Наша сцена мобільна, тому будьте певні, що це вигідна співпраця за привабливу ціну. Передвиборча агітація потребує ментальної підготовки та хорошого іміджу. Але чи реально переконати людей у своїй програмі без залучення професійної техніки та висококласного обладнання? Мабуть, ні. 

Саме тому у цій справі потрібно залучатись допомогою фахівців, які здатні грамотно облаштувати місце виступу політичного кандидата чи зацікавлених у цьому осіб.

Що входить до послуги оренди сцени для проведення агітації? 

Послуги агенції “Свято громади” не обмежується лиш однією пропозицією оренди обладнання для свята села. Серед найбільш популярних послуг є сцена збірно-розбірна для агітації. До послуг оренди сцени входить монтаж та демонтаж обладнання і транспортування всього обладнання до зазначеного місця організації заходу. Також доступні окремі послуги з залученням досвідчених артистів та ведучих. Ці та інші побажання обговорюються при потребі та бажанні клієнта. 

Супутні послуги до оренди сцени:

Для створення кращого ефекту від агітації з залученням професійної техніки, агенція “Свято громади” пропонує також оренду звукового обладнання. Усі технічні характеристики нашої апаратури задовольнять масштабну агітацію та навіть передвиборчий тур регіоном кандидата та партії. Хіба можна знайти щось зручніше, аніж сцена збірно-розбірна для агітації у вашому регіоні. 

Більше того, ми надаємо в оренду світлове обладнання, яке дасть змогу організувати мистецькі вечори на підтримку кандидата. Ніщо не зможе відвести увагу виборців від вашої кампанії якщо за справу беруться наші професіонали.

Порядок оренди модульної сцени для агітації   

Наша сцена мобільна, тому ми гарантуємо максимальну результативність Вашої агітації. Ми організуємо усе на вищому рівні і це обов’язково допоможе Вам завоювати прихильність населення та завоювати його довіру. Все що нам потрібно – це узгодження графіків агітаційних виїздів та попередня домовленість щодо користування майном, яке здається в оренду. У зазначений день і місце фахівці агенції зроблять усе необхідне аби створити гідний майданчик для спілкування з аудиторією.

Технічні характеристики мобільної сцени

# Назва Потужність Кількість
1. MAG Sub 18A активний сабвуфер 2400 Вт 2 шт
2. MAG NX 15A активна двохполосна система 1400 Вт 2 шт
3. RCF 4PRO 3001A активна двохполосна система 400 Вт 2 шт
4. Моніторна лінія Electro Voice 250 Вт 2 шт
5. Звукорежисерський мікшер Allen&Heath Електрична і сигнальна комутація 1 шт
6. Радіомікрофон Shure 4 шт
7. Динамічні світлові прилади 10 шт
8. Димогенератор 1 шт

Ціна оренди сцени для проведення агітації

Незалежно від типу проведення агітації, промо кампанії, зустрічі з виборцями чи заходу на підтримку кандидата чи партії, агенція “Свято громади” пропонує фіксовану вартість оренди сцени, а саме, 15 000 гривень без ПДВ, за один робочий день. У вартість входить також монтаж та демонтаж сцени, налаштування необхідного обладнання та перевірка його справності. Звукове та світлове обладнання так само як і транспортування автосцени та послуги досвідченого ведучого і артистів мають власну ціну.