Оренда сцени, звуку та світла

Технічні характеристики мобільної сцени

# Назва Потужність Кількість
1. FlySub 15 – активний сабвуфер 2000 Вт 4 шт
2. MAG Sub 18A активний сабвуфер 2400 Вт 2 шт
3. Лінійний масив MAG Fly 6 1050 Вт 4 шт
4. MAG NX 15A активна двохполосна  система 1400 Вт 2 шт
5. Монітори RCF 4PRO 3001A активна двохполосна  система  400 Вт 2 шт
6. Звукорежисерський мікшер Allen&Heath  1 шт
7. Радіомікрофон Shure  4 шт
8. Динамічні світлові прилади  10 шт
9. Димогенератор  1 шт
10. Електрична і сигнальна комутація  1 шт

Оренда сцени

Успіх будь-якого заходу, в першу чергу, залежить від його організації. Водночас, якісна організація неможлива без професійного технічного обладнання. Грамотне облаштування святкового майданчика задає настрій святу та робить його привабливим та цікавим для гостей. Навряд хтось залишиться незадоволеним подією, організацією якої займались професіонали. Наша компанія пропонує послуги оренди сцени, звукового та світлового обладнання для проведення різноманітних концертів, свят села, та Ваших особливих подій.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте комплект для збірки конструкції і повноцінний комплекс послуг з монтажу і демонтажу. Ця сцена мобільна тож ми організуємо свято в будь-якому куточку міста чи села. Замовляючи у нас сценічне обладнання та комплекс послуг, ви можете бути впевнені, що захід буде підготовлено на вищому рівні і в найкоротші терміни, не залежно від його масштабу та особистих вподобань замовника. Обирайте зручну локацію, а все інше залиште нам. 

Заздалегідь Ви можете звернутися до нас за консультацією з найрізноманітніших аспектів, що стосуються оренди сцени і професійного сценічного обладнання, а також технічного супроводу заходів, раді будемо відповісти на всі ваші запитання.

Оренда світла

Ми допомагаємо з організацією масштабного заходу, підбираємо все необхідне та надаємо оренду світла. Також ми займаємось доставкою та монтажем всієї апаратури. Команда професіоналів здатна в найкоротший проміжок часу перетворити обране місце у захопливе світлове шоу аби автосцена сяяла та додавала видовищності святу. Грамотне використання світлових рішень кардинально змінює сприйняття майданчика, тому не варто недооцінювати його важливість навіть для невеликих подій.

Наше сценічне оснащення має цілу низку переваг – це високоякісне безпечне обладнання, що підтверджується відповідними сертифікатами; Крім того, комплекти універсальні у використанні, вони мобільні, швидко і легко монтуються і демонтуються, їх можна встановлювати не тільки на рівному майданчику, а й на відкритому ґрунті й на горбистій місцевості. Тільки уявіть собі захоплення публіки, яка побачить такий яскравий перфоменс у себе в районному центрі або ж селі. Немає сумнівів, що така подія надовго залишиться в пам’яті громади. 

Оренда звуку

Наша компанія завжди готова допомогти Вам у організації важливого заходу якщо виникла необхідність в оренді звукової апаратури. За потреби, можете сміливо до нас звертатися, у нас є усе необхідне аби задовольнити найвибагливішого меломана. Безсумнівно, саме звук і є найважливішою та найвідповідальнішою складовою вашого свята. Він створює настрій та підтримує необхідну атмосферу, але в той самий час потребує професійного підходу та грамотного компонування.

Оренда сцени передбачає використання високоякісного музичного супроводу. Для зручності наших клієнтів ми проаналізували запити оренди звуку та сформували комплекти найбільш затребуваної апаратури. Фахівці компанії привезуть потрібну апаратуру і максимально швидко встановлять її та протягом усього часу будуть стежити за якістю звуку. Склад комплекту може варіюватись залежно від масштабів та особливостей Вашого свята. Не сумнівайтесь, відмінний звук прикрасить світлове обладнання та дозволить проводити заходи на кілька сотень людей на великих ділянках та на відкритому просторі. Чіткість та мелодійність, так само як справність та мобільність ми гарантуємо. Ви будете задоволені рівнем обладнання і сервісом. На додаток, ми готові врахувати всі Ваші побажання і втілити їх в реальність найкращим чином.